Maske fytyre me qumësht dhie

Basic Features

  • Area of usage: Fytyra

Brand

  • Brand: Ziaja

Maskë për fytyrën me qumësht dhie7 ml
Maske per fytyre me qumesht dhie,95% origjinë natyrale. Formula hidratuese dhe ushqyese pa gluten, pa mikroplastikë Stimulon rigjallërimin e epidermës. Zbut dukshëm rrudhat e vogla dhe shmang plakjen e lëkurës. Ushqen intensivisht dhe parandalon dehidratimin. UDHËZIMET: Aplikojeni 1 ose 2 herë në javë në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar me Milk & Toner of Goat’s Milk Line. Shmangni zonën e syve. Shpëlajeni pas 15 deri në 20 minuta.