Masazhues per fytyren

Basic Features

  • Usage: Aknet
  • Skin type: Normale

Brand

  • Brand: Professional

Masazhues 24k gold  per fytyren 🎀
💆‍♀️per nje fytyre sa me te bukur dhe plot shkelqim
💆‍♀️ky masazhues eshte nje #musthave per te gjitha ne,pasi kryen shume funksione
💆‍♀️mund te perdoret per te shperndare  kremrat e ndryshem te fytyres,serumet ose maskat e ndryshme 
💆‍♀️perdoret per te larguar rrathet e zinj poshte syve 
💆‍♀️per te larguar rrudhat dhe enjtjet e lekures 
💆‍♀️nxit qarkullimin e gjakut
💆‍♀️rigjeneron qelizat
💆‍♀️parandalon dhe kuron rrudhat 
💆‍♀️🎀gjithashtu mund te perdoret per te masazhuar dhe zonen e qafes ose kraheve 🎀💆‍♀️
💖Cilesi e garantuar🎀