Luminesce HydraShield

Maska Luminesce HydraShield ndihmon në minimizimin e efekteve të ekspozimit ndaj agresorëve mjedisorë dhe ndihmon në mbrojtjen kundër radikalëve të lirë. E bërë nga bioceluloza e kokosit, kjo maskë përfshin elementë të fuqishëm, duke përfshirë hidratimin dhe APT-200. E mbushur me gjalpë shea të pasur me antioksidantë dhe ekstrakt ultra-hidratues të rrënjës së barit aziatik për të zbutur dhe hidratuar dukshëm lëkurën e lodhur dhe të lodhur, kjo maskë punon për të pastruar dhe zbuluar një çehre më rrezatuese dhe rinore.

Luminesce HydraShield dhe pse kjo maskë ultra-hidratuese është e domosdoshme për ju. Regjimi Luminesce. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur tre arsyet kryesore pse ju nevojitet kjo maskë.

1. Hidratim

Industria e bukurisë po ndryshon dhe klientët duan produkte me cilësi të lartë që japin rezultate afatgjata. Për të përmbushur këtë kërkesë në rritje, Jeunesse bëri maskën Luminesce HydraShield me material superior bioceluloz dhe jo me letër ose hidrogel, sepse maskat e biocelulozës ngjiten më fort në lëkurën tuaj dhe parandalojnë avullimin e përbërësve.
shpejt. Kjo gjithashtu ndihmon maskën HydraShield të izolojë lagështinë, duke ju dhënë deri në 24 orë hidratim.

2. Ndotja

Një tjetër faktor kryesor në krijimin e maskës HydraShield ishte ndotja e mjedisit. Ndotja mund të jetë një problem serioz për lëkurën tuaj. Maska HydraShield ndihmon në minimizimin e efekteve të ekspozimit të përditshëm ndaj agresorëve mjedisorë si tymi dhe smogu, dhe mbron kundër radikalëve të lirë.

3. Komoditet

Çdo maskë është e paketuar individualisht për ta bërë atë të përshtatshme dhe të lehtë për t'u përdorur - për të mos përmendur të ndashme. Ky është produkti i përsosur për t'u ndarë me klientët dhe drejtuesit tuaj, sepse është i lehtë dhe lehtë mund t'i dërgohet me postë kujtdo që është i interesuar të provojë maskën.
Dhe mos harroni se sa kohë kursen ky produkt... në vetëm 20-25 minuta, maska ​​mund të qetësojë dukshëm lëkurën e dehidratuar dhe me pamje të shurdhër. Maska HydraShield është e përkryer për stile jetese të ngarkuara. Mund ta vishni kur bëni punët e shtëpisë ose punoni nga shtëpia, por është gjithashtu produkti i përsosur për t'u përdorur kur jeni gati për vetëkujdes dhepër të bërë një pushim të shkurtër në ditë për t'u çlodhur dhe relaksuar. Jo vetëm që ju bën të ndiheni mirë duke marrë "kohën time", por gjithashtu i sjell përfitime lëkurës suaj. Pjesa më e mirë është se as nuk duhet ta lani! Kur të keni mbaruar me maskën, thjesht masazhoni serumin e mbetur në lëkurë.

PËRFITIMET Minimizon ekspozimin ndaj mjedisit. agresorët Hidraton me ekstrakt të rrënjës së barit aziatik Hidraton lëkurën e shurdhër dhe të lodhur Pa kimikate të ashpra dhe tharëse, ftalate, parabene dhe sulfate

Basic Features

  • Reason: Njollat e zeza
  • Area of usage: Fytyra

Brand

  • Brand: Luminesce