LUMINESCE - Daily Moisturizer

Brand

  • Brand: Luminesce

Basic Features

  • Skin type: E përzier
  • Type: Ditë
  • Area of Use: Fytyra

Shënime

  • Mbroni lëkurën nga plakja e parakohshme,me kremin e ditës. Kremi i ditës hidraton lëkurën në thellësi dhe e mbron atë me 30 faktorë mbrojtës nga dielli.

Mbroni lëkurën nga plakja e parakohshme me këtë hidratues me performancë të lartë që përmban spektër të gjerë SPF 30. Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës, ky locion i lehtë fytyre i jep lëkurës hidratim të qëndrueshëm dhe punon për të reduktuar linjat e imëta dhe thatësinë me APT-200 dhe ekstrakte frutash dhe bishtajore.

PËRFITIMET

SPF me spektër të gjerë 30
Mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit me freskues me një përzierje të veçantë vitaminash dhe antioksidantësh Hidrate për lëkurë më të lëmuar Pa kimikate të ashpra dhe tharëse, ftalate, parabene dhe sulfate

PËRDORIMI

Në mëngjes, pastrojeni me pastruesin për rikthimin e të rinjve Luminesce, aplikoni serumin për rinovimin qelizor Luminesce dhe ndiqeni me Luminesce Flawless Skin Brightener. Aplikoni Luminesce Daily Moisturizing Complex lirshëm dhe në mënyrë të barabartë 15 minuta para ekspozimit në diell.