Luminesce body

Basic Features

  • Area of Use: Trupi

Brand

  • Brand: Luminesce

Shënime

  • Kremi i trupit luminesce body eleminon strijat ,celulitin dhe i parandalon ato kur perdoret gjate shtatezanis

A e keni provuar kremën e trupit rigjeneruese #luminesce dhe pijen e kolagjenit #naära në mbrëmje?
⚫ Lëkurë të hidratuar✔
⚫ Lëkurë pa strija dhe celulit✔
⚫ Lëkurë elastike dhe pa rrudha✔
• Lëkurë e shkëlqyer & e shëndetshme✔

Me Jeunesse Exclusive APT-200, ky locion trupi i lehtë i pasuruar me ekstrakte frutash dhe bishtajore hidraton për të ushqyer lëkurën dhe për të zbuluar një ngjyrë të lëkurës. I formuluar me përbërës ultrahidratues, ky krem ​​luksoz synon shenjat e plakjes dhe ofron përfitime afatgjata nga koka te këmbët, duke ju dhënë një shkëlqim rinor
Hidraton dhe hidraton Zbut lëkurën për një ndjesi të lëmuar Rifreskon nga koka deri te këmbët Pa kimikate të ashpra dhe tharëse, ftalate, parabene dhe sulfate

PËRDORIMI

Aplikoni Luminesce Essential Body Renewal butësisht në të gjithë trupin tuaj, duke e masazhuar ngadalë në lëkurën tuaj. Për rezultate maksimale, përdorni pas larjes, kur lëkura është më e pranueshme ndaj hidratimit.