Luminesce body

Brand

  • Brand: Luminesce body

Shënime

  • Aplikoni rinovimin thelbësor të trupit Luminesce butësisht në të gjithë trupin tuaj, duke e masazhuar ngadalë në lëkurën tuaj. Përdoret më së miri pas larjes kur lëkura është më e pranueshme ndaj hidratimit.

Luminesce body eleminon strijat dhe celulitin perdoret sebashku me kolagjeninin naara

Perdoret dhe ne shtatezani per parandalimin e strijave 

Hidratoni lëkurën tuaj me këtë locion trupi luksoz. Kjo formulë e lehtë, e pasuruar me ekstrakte frutash dhe bishtajore, siguron hidratim dhe përtëritje afatgjatë. Ky hidratues pa yndyrë ndihmon në ruajtjen e shkëlqimit tuaj rinor nga koka te këmbët. PËRMASIA: 150 ml (5 oz
Hidratoni me përbërës thelbësorë hidratues në mënyrë që lëkura të ndihet e butë.

Zbutni pamjen e lëkurës tuaj për një lëkurë të lëmuar dhe
ndjesi elastike.

Rifreskoni lëkurën tuaj me një përzierje të veçantë vitaminash dhe antioksidantësh.