LR :GO. Intra per

Brand

  • Brand: LR Health & Beauty

Basic Features

  • Ingredient: Tjetër

Shënime

  • 💕💕💕🌺🌺🌺🌺

LR: GO PERFORMANCE POWDER

 💕 Ruan performancën dhe qëndrueshmërinë¹, mbështet funksionin e zemrës², balancon ekuilibrin e ujit dhe elektroliteve³.

 Vegan dhe pa sheqer me acerola, taurinë dhe L-carnitine dhe më shumë.

 I përshtatshëm në 14 porcione të vetme – perfekte për çantën tuaj të palestrës

 Shije limon-grejpfrut

 Sasia: 280g

 LR:GO Sasia e pluhurit të performancë

 Përshkrim

 ✅ Përbërësit

- Pluhuri i performancës LR:GO Ruan performancën dhe qëndrueshmërinë

 - LR: GO Performance Powder është mbështetja juaj për suksesin tuaj të trajnimit.  Merrni më të mirën nga ju!🔸

✅ GJATË stërvitjes trupi juaj ecën më së miri.  Me lëndët ushqyese të duhura, ju e ndihmoni atë të qëndrojë dhe të mbajë konstante performancën dhe qëndrueshmërinë tuaj¹ gjatë stërvitjes²³.  

✅ Sistemi juaj kardiovaskular dhe balanca e elektroliteve janë veçanërisht të nevojshme këtu!

🔸9 Pije pluhur me aromë me shije grejpfrut limoni, vitamina, minerale dhe ëmbëlsues.

 1) Vitamina C, tiamina dhe niacina kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë.  Vitamina C dhe vitamina B6 ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe lodhjes.
 2) Hekuri kontribuon në transportin normal të oksigjenit në trup, tiamina kontribuon në funksionimin normal të zemrës.
 3) Magnezi kontribuon në ekuilibrin e elektroliteve.

 Si të përdorni

 Përzieni përmbajtjen e një qeseje (20 g pluhur) me 300 ml ujë dhe pijeni gjatë stërvitjes.

 Shënime: Produkti nuk është zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar, e cila është e rëndësishme së bashku me një mënyrë jetese të shëndetshme.  Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve të vegjël.  Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

 Sigurohuni që të pini mjaftueshëm gjatë stërvitjes.  Kërkohen 2-3 litra lëngje pa kalori, mundësisht ujë mineral ose çaj pa sheqer në ditë.

 Një dietë e shëndetshme dhe e ekuilibruar mund t'ju mbështesë gjithashtu në qëllimin tuaj të stërvitjes