LR CLASSICS /MARBELLA

Basic Features

  • Quantity: 50
  • Type: Eau de Parfum

Brand

  • Brand: LR

Parfum femrash me arome orientale dhe joshese . Per nje joshje plot sharm dhe ndjesi luksi e paster .E perber nga lule fresia , jasemin dhe myshk .