Locion për Diell SPF 50

Basic Features

  • Area of Use: Trupi

Brand

  • Brand: LR

Mbrojtje efektive UVA/UVB rezistente ndaj ujit me faktor mbrojtës ndaj diellit 50, e përshtatshme për të gjithë trupin. Formula e përkëdheljes, siguron hidratim intensiv. Locion i cili përthithet shpejt për një ndjenjë përkujdesi dhe kënaqësie për lëkurën.

Locion për lëkurë të ndjeshme. 
 • Me 40% Aloe Vera dhe ekstrakt organik ananasi.
 • Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.
 • Kujdeset dhe siguron hidratim intensiv.
 • Me efekt Dry-Touch: 

Përthithet shpejt, nuk shkëlqen, nuk ngjitet, nuk lë shenja të bardha. 

  • 75 ml