Llastik profesional per kycin e kembes

Brand

  • Brand: Professional

Llastik profesional per kemben👣nje llastik teper rezistent dhe super protektiv per kemben tuaj👣perfekt per te mbajtur kemben shtrenguar dhe ne pozicion drejte👣kuron ndrydhjet e kycit,kaviljes ose ndrydhjet e damareve te kembeve👣material cilesor👣mbeshtjell kemben 360 grade👣perfekt per tu mbajtur gjate stervitjeve