Lifting mask

Basic Features

  • Area of usage: Fytyra
  • Reason: Pikat e zeza

Brand

  • Brand: Luminesce

Maska lifting #Luminesce Ngre (terheq) shpejt lekuren duke siguruar dhe hidratim qe
zgjat. Ushqen thelle duke prodhuar nje lekure te lidhur (te zhdervjellet) Permban perzierje speciale te vitaminave dhe
antioksidanteve
Zbeh pamjen (dukjen) e moshes
Permban ekstrakt kastraveci per te sbutur lekuren Kjo maske eshte peeling (peel off) butesisht heq qelizat e
vdekura.

Krijoni përvojën tuaj të spa me këtë maskë ushqyese dhe ngritëse. Formuluar me Jeunesse ekskluzive APT-200, qëron qelizat e vdekura të lëkurës për të zbuluar një pamje më të lëmuar, të fortë dhe me pamje rinore.
Krijoni përvojën tuaj të spa me këtë maskë ushqyese dhe ngritëse. Formuluar me Jeunesse ekskluzive APT-200, qëron qelizat e vdekura të lëkurës për të zbuluar një pamje më të lëmuar, të fortë dhe me pamje rinore.

PËRFITIMET

Eksfolioni për një pastrim të thellë Shkëlqen pamjen e lëkurës Shtrëngon për një çehre me pamje rinore
ee nga kimikatet e forta dhe tharëse, f talatet, parabenet dhe sulfatet
PËRDORIMI
Një deri në dy herë në javë, pas pastrimit me Luminesce Youth Restoring Cleanser, përdorni një furçë ose majat e gishtave për ta aplikuar maskën në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lëreni të thahet 15 deri në 20 minuta. Qëroni maskën nga lëkura, shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe vazhdoni me rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës Luminesce.

Produkte të ngjashme nga Beautyskincare-ana