Lares fytyre

Basic Features

  • Usage: Lares
  • Skin type: Miks

Brand

  • Brand: Luminesce

Përse të zgjidhni këtë larës? 1-Përshtatet për çdo tip lëkure dhe në çdo stinë. 2-Pastron lëkurën deri në thellësi të poreve. Parandalon krijimin e akneve dhe pikave të zeza. 3-Është i butë me lëkurën,nuk than lëkurën nga yndyra e saj natyrale.

Ky pastrues delikat ditor e lë lëkurën të duket më e ndritshme dhe të ndjehet më e lëmuar. Punon për të fshirë dhe mikro-eksfoluar qelizat e vdekura të lëkurës, duke e përgatitur lëkurën për përfitimet përfundimtare të linjës së kujdesit të lëkurës Luminesce.
Pastron papastërtitë
Eksfoliron për lëkurë më të lëmuar
Përgatit lëkurën për kujdesin e lëkurës Luminesce Pa kimikate të ashpra dhe tharëse, ftalate, parabene dhe sulfate

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Fytyra e lagur me ujë të ngrohtë. Aplikoni një sasi të vogël në majë të gishtave ose furçës së fytyrës dhe bëni shkumë. Me lëvizje rrethore, masazhoni në mënyrë të barabartë fytyrën dhe qafën, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Thajeni pak. Ndiqni me Serumin për përtëritje qelizore Luminesce (mëngjes dhe natë), Kompleks hidratues Luminesce fily (mëngjes) d Riparim i avancuar i natës Luminesce