Krem zbardhues per fytyren

Basic Features

  • Type: 24 orë
  • Area of Use: Fytyra
  • Skin type: E thatë

Brand

  • Brand: Face care

Krem zbardhues te fytyres i cili pastron fytyren deri ne thellesi te saj
Zbardhues- Hidratues- Redukton rrethin e errët- 100% origjinal- Nuk ka efekt anësor. ndihmon në minimizimin e shenjave të lëkurës së thatë dhe të plakjes. Ai shëron dhe zbut lëkurën e ashpër dhe të thatë dhe depërton për të rivendosur lagështinë.Ndihmon për të arritur një lëkurë më të butë dhe më të re. I mban duart, fytyrën dhe trupin tuaj të duken më të rinj. Lehtësim intensiv hidratues nga lëkura e thatë
Ndihmon për të arritur një lëkurë më të butë dhe më të re.
I mban duart, fytyrën dhe trupin tuaj të duken më të rinj
Përmban vitaminë E, aloe vera dhe embrion gruri
Lehtësim intensiv hidratues nga lëkura e thatë

🤩rigjeneron qelizat 
🤩efekt hidratues dhe mbrojtes 
🤩100%bimor
🤩dermatologjikisht i aprovuar