Krem Xhel Freskues (Aloe Vera)

Brand

  • Brand: LR Health & Beauty

Basic Features

  • Type: 24 orë
  • Skin type: E përzier
  • Area of Use: Fytyra

Shënime

  • Pershendetje Përbërësit kryesor I Linjes se Kujdesit LR Aloe Vera Via, xheli i pastër Aloe Vera, perveç efektit të tij rigjenerues, ofron trajtim dhe hidratim për me shumë freski. Per nje një nxitje shumë të veçant lagshtie dhe freskim të pastër.

Krem - xhel Freskues për fytyrën.

✅ Më 50 %xhel Aloe Vera dhe Ekstrakt ulliri bio 

✅ Për Hidratim intensiv dhe me shumë freski. 

✅ Rigjeneron lëkurën dhe e mbron ate nga radikalet e lira. 

✅ Lekura duket e freskët dhe shkelqen. 

✅ Sasia |50ml