Krem per strijat dhe celulitin ne zonen e vitheve

Brand

  • Brand: Professional

Krem profesional per kurimin dhe largimin e strijave dhe  celulitit🤩per nje lekure te paster dhe plot shkelqim🤩tonifikon dhe ngren te pasmet🤩tendos muskujt dhe kuron lekuren e rene🤩per nje trup te bukur dhe perfekt🤩