Krem per djegien e celulitit dhe strijave ne zonen e belit

Brand

  • Brand: Professional

Krem profesional per diegien e dhjamit ne zonen rreth belit🤩djeg dhjemin e tepert dhe celulitin 🤩per nje trup te bukur dhe me forma perfekte🤩per kurimin dhe largimin e strijave dhe  celulitit🤩per nje lekure te paster dhe plot shkelqim🤩tonifikon dhe ngren te pasmet🤩tendos muskujt dhe kuron lekuren e rene🤩per nje trup te bukur dhe perfekt🤩