Krem nate me qumësht dhie

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra
  • Skin type: E përzier

Brand

  • Brand: Ziaja

Krem nate me qumesht dhie 50 ml
Krem nate per fytyren me qumesht dhie,95% origjinë natyrale ,formula ushqyese dhe lipide pa gluten, krem nate me qumësht dhie pa mikroplastikë për lëkurë të thatë dhe të prirur ndaj rrudhave
• Plotëson deficitin e substancave ushqyese natyrale. 
-Duke forcuar shtresën lipidike natyrale mbron lëkurën nga dehidratimi. 
-Rrit rigjallërimin e lëkurës dhe zbut rrudhat e vogla. 
-Hidraton dhe forcon në mënyrë efektive lëkurën. 
Përbërësit kryesorë:  kompleksi i përbërësve të qumështit të dhisë, vitamina A dhe E. UDHËZIMET: Aplikoni një sasi të vogël kremi dhe lëmoni atë me një lëvizje delikate rrahjeje. Shmangni zonën e syve. Përdoreni me produkte të tjera Ziaja Goat’s Milk Line.