Krem hidratues per fytyre mix dhe te yndyrshme

Basic Features

  • Type: 24 orë
  • Area of Use: Fytyra
  • Skin type: E yndyrshëm

Brand

  • Brand: Farmasi

Një hidratues i fytyrës që ndihmon në hidratimin duke mbështetur pamjen e ekuilibruar të lëkurës.

Qeteson lekuren nga irritimet dhe faktoret e jashtëm, balancon yndyren dhe sebiumin e tepert

SI TË PËRDORNI
Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje. Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni një sasi të mirë në lëkurë. Përhapeni kremin butësisht në të gjithë fytyrën, duke filluar nga qendra dhe duke lëvizur jashtë, duke masazhuar në lëkurë për të maksimizuar përthithjen.