Krem fytyre calendula

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra
  • Skin type: E thatë

Brand

  • Brand: Farmasi

Një hidratues i pasur me përthithje të shpejtë që siguron hidratim për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.

SI TË PËRDORNI

Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje. Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni një sasi të mirë në lëkurë. Përhapeni kremin butësisht në të gjithë fytyrën, duke filluar nga qendra dhe duke lëvizur jashtë, duke masazhuar për të maksimizuar përthithjen.

PËRBËRËSIT E VENDOSUR
Vaj Calendula: Qetësues dhe qetësues për lëkurën e ndjeshme dhe të dëmtuar.

Ekstrakti i Echinacea: Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe ushqen nga brenda jashtë.

Ekstrakti i marshmallow: Mund të ndihmojë në zbutjen e skuqjes dhe sjell rehati duke ruajtur lagështinë.

Ekstrakti i rodheve: Qetëson, hidraton lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.