Krem dite +kremi i nates oferta

Mbroni lëkurën nga plakja e parakohshme me këtë hidratues me performancë të lartë që përmban spektër të gjerë SPF 30. Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës, ky locion i lehtë fytyre i jep lëkurës hidratim të qëndrueshëm dhe punon për të reduktuar linjat e imëta dhe thatësinë me APT-200 dhe ekstrakte frutash dhe bishtajore.

PËRFITIMET

SPF me spektër të gjerë 30

Mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit me freskues me një përzierje të veçantë vitaminash dhe antioksidantësh Hidrate për lëkurë më të lëmuar Pa kimikate të ashpra dhe tharëse, ftalate, parabene dhe sulfate

Mbron lëkurën tuaj nga rrezet e diellit të dëmshme me Broad Spectrum SPF 30. Freskon lëkurën tuaj me një përzierje të veçantë të vitaminave dhe antioksidantëve. Hidraton lëkurën tuaj për një pamje më të butë.
Kompleksi hidratues ditor SPF 30+
Hidraton dhe mbron lëkurën nga elementet e jashtme 

Kremi i nates

⚫ ndihmon lëkurën të riparojë shenjat e plakjes gjatë gjumit.
• Përmban përbërës thellësisht hidratues, kondicioner të lëkurës.
⚫ Zvogëlon pamjen e linjave të holla.
• APT-200. (200 faktor rigjenerues)
Pas zgjimit, lëkura duket më rinore dhe ndihet më e lëmuar.
• Rikthen shkëlqimin ⚫ Rimbushet me vitamina
dhe antioksidantë ⚫ Hidraton me përbërës hidratues pa kimikate të ashpra dhe tharëse

Oferta zgjate deri ne fund te muajit Tetor Kremi i dites+kremi i nates nga luminesce Ofert e limituar shum pak sasi ne gjendje

Basic Features

  • Skin type: E përzier
  • Type: 24 orë
  • Area of Use: Fytyra

Brand

  • Brand: Luminesce