Krem Dielli Anti-rrudhë SPF 50

Brand

  • Brand: LR

Basic Features

  • Area of Use: Fytyra
  • Type: Ditë
  • Skin type: E përzier

Krem dielli dhe krem Anti-Rrudhë në një. Mbrojtje efektive UVA dhe UVB me faktor mbrojtës 50, i cili mbron zonat e ndjeshme si fytyrën, qafën dhe dekoltenë kundër plakjes së parakohshme të shkaktuar nga drita. Produktit është i lehtë për tu aplikuar dhe lë një fund mat. Gjithashtu është i shkëlqyeshëm si një foundation.
• 40 % Aloe Vera- siguron një hidratim dhe rigjenerim intensiv
• Kombinimi i peptideve me efekt të provuar Anti-Rrudhë nxit prodhimin e vetë kolagjenit dhe elastinës së trupit në lëkurë dhe gjeneron një pamje të butë
• Ekstrakti organik i ananasit – enzimat, mineralet, vitaminat ndihmojnë në rigjenerimin e lëkurës
• Efekti Dry-Touch siguron që kremi të përthithet shpejt pa ngjitje dhe pa lënë shenja të bardha ose shkëlqim në lëkurë
• Rezistente ndaj ujit dhe pa ngjyrues

  • 50 ml