Kostume te ngrohta ❄️

Brand

  • Brand: ASOS

Super material i ngrohte dhe i bute per ditet e ftohta te dimrit.

Vjen tek ne me dy versione te ngjyrave te ndryshme. Te dy kostumet masa M

800 Leke secili 🙈♥️