Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Kostum stof i bute

Basic Features

  • Case: Evente

Brand

  • Brand: Roxelan

Kostum stof i buye, me pantallona  dhe bluze ne ngjyre turkeze. Te pershtatshme per t'u veshur ne shume momente te dites duke i veshur me kepucet me te pershtatshme per rastin (me kepuce te larta, edhe me kepuce te sheshta, por edhe me atlete). Masat vine nga 36 deri ne 44. Pantallonat kane nje pjese te qemerit me llastik.