Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Kemisha femrash

Brand

  • Brand: Anjeza

Kemisha me menge te gjata sport&clasic me ngjyra te zeze, te bardhe, boje qielli dhe roze..Nr. 36/38/40 te pershtatshme per cdo stine te vitit. Perberje 50% pambuk dhe 50% poliester. Larje dhe hekurosje pa ndryshuar ngjyre dhe permasa.