Guida Maria Kretschmer

Brand

  • Brand: LR Health & Beauty

Basic Features

  • Quantity: 50
  • Type: Eau de Parfum

Shënime

  • 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺❤️❤️

Guido Maria Kretschmer Arome Per Femra


Si nje stilist i modes nderkombetare Guido Maria Kretschmer ka krijuar per vite mode si per meshkuj dhe femra. Moda eshte mjaft e afert me njerezit qe e ndjekin ate. Po nje look perfshin nje arome qe nxjerr ne pah personalitetin. Dhe cfare mund te jete me e natyrshme se krijimi i nje koleksioni te vecante aromash per meshkuj dhe femra? Njesoj si ne koleksionet e tij te modes gjendet shume “Guido” ne te dyja parfumet: elegance plot stil, vemendje ndaj detajeve dhe nje fryme vecorie nderkombetare. Aroma per femra, nje kompozim unik. Joshja bashkon me elegance pa kufi – nga notat kryesore ne ato baze. Nje buqete arome me mandarine, trendafil dhe vanilje e cila i jep parfumit nota joshese dhe te ngrohta.

Arome per femra 50 ml