Gel dhe Krem trupi

Brand

  • Brand: LR

Forcon dhe tonifikon lekuren dhe permireson elasticitetin e saj,ideale per pjesen e siperme te kraheve,barkut,kofshet dhe vithet.Me 30% xhel Aloe Vera,ekstrakt organik caji jeshil dhe komplekse te perberesve aktive efektive.Eshte i konfirmuar nga studimet e kryera nga Instituti Dermatest.