Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Fustane klasike

Brand

  • Brand: Anjeza

Basic Features

  • Case: Evente

Fustan i gjate me kombinim materialesh pambuk dhe lekure e inprovizuar, stilim modern&klasik