Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Brand

  • Brand: Prettylittlething

Shënime

  • Mund te vishet edhe si xhakete pasi eshte oversize

Fustan xhakete prettylittlething oversize(prerje e gjere) dhe ngjyre e vecante,  Masa Eu 36, Eu 38,