Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Fustan xhakete me tyl i kuq/i zi

Basic Features

  • Case: Evente

Brand

  • Brand: Roxelan

Fustan elegant me super prerje ne ngjyre te kuqe edhe te zeze. Shik dhe i vecante. Masat 36 38 40