Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Fustan xhakete

Brand

  • Brand: Prettylittlething

Basic Features

  • Case: Gjithë ditën

Fustan xhakete prettylittlething, oversize(prerje e gjere), dhe ngjyre e vecante. Masa EU 38. Mund te vishet edhe si xhakete