Zgjidhni variacionet që doni të shtoni në shportë

Fustan per vajza

Basic Features

  • Season: Verë
  • Age: 2

Brand

  • Brand: Elle

Fustan per vajza i markes Elle , eshte set i perbere nga dy pjese : fustan dhe bluze me menge te gjata. Masa 24 muajsh