Furce per pastrimin e fytyres

Brand

  • Brand: Professional

Basic Features

  • Usage: Aknet
  • Skin type: Miks

🎀💆‍♀️Pastruese dhe masazhuese fytyre, rezistente ndaj ujit.🎀💆‍♀️
Furce e bute silikoni antibacterial;💆‍♀️💖
Per nje fytyre pa akne dhe pa rrudha 💆‍♀️
Nxit qarkullimin e gjakut 💆‍♀️
Redukton skuqjet e lekures💆‍♀️💖
I jep lekures elasticitet dhe rigjenerin qelizat 💖💆‍♀️
Largon cdo papasterti nga lekura💖💆‍♀️
Bateri litiumi ( fisha e karikimit ne paketim)300mAh;💖🎀
Fuqia 0.8W;💖🎀
Teknologji dridhje T-Sonic 6000 rrotullime(dridhje)/minute.🎀💖💆‍♀️
Koha e karikimit 2.5-3 ore; Mban deri ne 3 ore karikim pa ndalim.💆‍♀️
Pastron lekuren ne thellesi nga qelizat e vdekura dhe eksfolion💆‍♀️💖
4 nivele dhe lloje te ndryshme masazhi.💆‍♀️
Permasat 180*48*33.5mm; Pesha 96g
Me kontakto ne dm per porosi🤩📬