Fondatina NV

Basic Features

  • Type: 24 orë
  • Skin type: E përzier
  • Area of Use: Fytyra

Brand

  • Brand: Luminesce

Shënime

  • Fondatina NV e vetmja ne forem spray qe ben te mundur ne menyren me te leht dhe natyrale perthithjen e saj nga lekura qe le ne dukje nje lekur 100%natyrale me nje mbulim shum te lart ofrohet ne 9 nuanca zgjidhni nuancen e tonaliteti tuaj. Produktet

Çdo vajzë do të dëshironte 2 gjëra nga fondatina

bobina

e saj; 1- Ta vendosë fondatinën por të duket natyrale 2-Mos ti dëmtojë lëkurën nga përdorimi i përditshëm

NV-BËN REALITET DËSHIRËN,fondatinë me veti rigjeneruese që nuk shkakton plakje të lëkurës Make up profesional,mbuluese sipas dëshirës dhe dukje tërësisht natyrale!.

një linjë makijazhi luksoz i krijuar për të ofruar rezultate me definicion të lartë për një pamje të përsosur dhe të lyer me ajër që i jep lëkurës tuaj bukuri me përfitime. Formuluar me APT-200 tonë ekskluzive dhe aloe hidratuese, NV përmban përbërës të shëndetshëm për lëkurën për të ushqyer të gjitha tonet e lëkurës.
Gjeni ndeshjen tuaj perfekte

Krijuar nga një artist grimierësh i famshëm, NV është një linjë kozmetike luksoze e krijuar për të ofruar rezultate me definicion të lartë për një pamje të përsosur dhe të lyer me ajër që i jep lëkurës tuaj bukuri me përfitime. Formuluar me APT-200 tonë ekskluzive dhe aloe hidratuese, NV përmban përbërës të shëndetshëm për lëkurën për të ushqyer të gjitha tonet e lëkurës.

E shpejtë dhe e lehtë për t'u përdorur
Për të gjitha nuancat e lëkurës
Pa peshë dhe ndërtim
⚫Me definicion të lartë
Hidratues dhe hidratues

Produktet jan produkte te certifikuara me apt 200