Facial roller

Brand

  • Brand: Professional

Basic Features

  • Usage: Hidratim
  • Skin type: Miks

🫧💆‍♀️facial roller i cili masazhon fytyren ne menyren me te mire pasi nxit qarkullimin e gjakut si dhe rigjeneron qelizat🥰
🥰ndihmon ne tonifikimin e lekures 
🥰redukton enjtjet 💆‍♀️🫧
🥰redukton rrathet e zinj te syve
🥰redukton enjtjen e syve
🥰si dhe qeteson dhe relakson zonen rreth syve,rreth buzeve apo ne molleza💆‍♀️🫧mund te perdoret per te masazhuar zonen e dekoltes dhe te qafes🫧💆‍♀️mund te perdoret per te shperndare kremrat,vajrat dhe serumet e ndryshme te fytyres💆‍♀️🫧