Depilator per vetullat

Brand

  • Brand: Professional

Porosit tani depilatorin profesional i cili depilon qimen deri ne rrenje🥰i pershtatshem per tu perdorur per depilim ne zonen e fytyres, faqeve,mjekres,ballit,duart,gishtat,krahet,kembet ose sqetullat🤩 per nje lekure sa me te paster dhe perfekte🤩