Corape per vajza

Basic Features

  • Size: 3
  • Gender: Vajzë

Brand

  • Brand: Baby care

Set me corape dhe fiongo per vajzat tuaja nga mosha 0 deri ne 3 muajsh  

Teper unike dhe komode 

Material cilesor dhe antialergjik 

Teper te bukur dhe mahnites 

Mund ti zgjidhni sipas deshires 

Ide e bukur dhe per dhurate