CLEANSING MILK

Basic Features

  • Skin type:
  • Usage: Pastrues makeup-i

Brand

  • Brand: LR

ALOE VERA QUMESHT PASTRUES BALANCUES DELIKAT PER LEKUREN E THATE DHE TE NDJESHME TE FYTYRES . ME 50% XHEL ALOE VERA DHE EKSTRAKT BIO NGA TRENDAFILI I EGER.  PASTRON BUTESISHT LEKUREN DHE E CLIRON ATE NGA TUALETI DHE PAPASTERTITE.  RUAN HIDRATIMIN NATYRAL TE LEKURES. 

Produkte të ngjashme nga Ona beauty LR