Cizme shkurter

6,900L 13,500L

Cizme e shkurter lëkure komode dhe e ngrohte per dite te ftohta.Dizain elegant i punuar me dore

Brand

  • Brand: EL-TIMO

Basic Features

  • Number: 37
  • Color:
  • Material: Lëkure origjinale