Caj matcha

Brand

  • Brand: Premium

Basic Features

  • Usage: Dobesim

💚thuaj jo tashme kileve te teperta me cajin 100% bimor MATCHA 
💚nje caj i cili jo vetem qe largon dhjamin nga trupi juaj por gjithashtu edhe ushqen trupin me vitamina si: vitamine c,b13,b6,D etj
💚nje caj i cili largon toksinat nga trupi
💚ju jep energji 100% me shume se kafja
💚mban trupin ne forme pa efekte anesore
💚nje caj i cili mund te kombinohet me qumesht dhe mjalt 
💚teper efektiv per heqjen e dhjamit te barkut
💚teper ushqyes per trupin tuaj
💚 nje antioksidant bimor
💚detoks 100% natyral