Beauty Diamonds Set

Basic Features

  • Type: 24 orë
  • Area of Use: Fytyra
  • Skin type: Normale

Brand

  • Brand: Krem

Shënime

  • ❤️❤️❤️12💎💎💎💎💎❤️❤️❤️❤️

Beauty Diamonds

✅Krem Nate

⚫Krem Nate Anti-rrudhë 

⚫Me vajra të çmuara dhe Përbërës special anti-rrudhë. 

⚫Ndihmon në parandalimin e shfaqjes se rrudhave. 

🌱Sasia \50 ml 

✅Beauty Diamonds 

Krem për Sytë 

⚫Kujdesi për Sytë 

⚫Zbut dhe qetëson rrathet e syve. 

⚫Redukton rrudhat. 

🌱Sasia \30ml 

✅Beauty Diamonds 

💎Locion Tonik

Locion tonik freskues dhe hidratues. 

⚫Pastron dhe freskon lëkurën. 

⚫Me përbërës natyrale bimore dhe detare. 

🌱 Sasia \125ml

✅Beauty Diamonds 

💎Krem Dite 

Krem dite i pasur. 

⚫Ndihmon në parandalimin e shfaqjes se rrudhave dhe ofron ndjesi tonifikim në lëkurë.

 ⚫Përbërësi anti-aging Detoxiquin parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës dhe nxit rigjenerimin e qelizave. 

⚫Përbërësi inovativ hexapeptid mbron lëkurën nga radikalet e lira. 

🌱Sasia \50ml 

✅ Beauty Diamonds 

💕 Krem intensiv 

⚫Krem intensiv shumë i pasur. 

⚫Kujdeset në mënyrë Intensive dhe freskon lëkurën. 

⚫Kombinimi iceramides dhe sferave mbushëse me acid hyaluronic ndihmojnë në parandalimin e shfaqjes se rrudhave. 

⚫Vajrat e çmuara kujdesen për një ndjesi të butë të lëkurës. 

🌱Sasia \ 30ml