Beauty diamonds.

Brand

  • Brand: LR

Perkedhelni fytyren tuaj me produktin luksoz te bere nga vajera dhe vitamina te vlevshme.

Kujdes fisnik kunder plakjes.Ushqen ,rigjeneron dhe mbron lekuren e fytyres tuaj me 6 vajera (argan,avokado,jojoba,makademia,bajame dhe caj rrushi)vitamina te perzgjedhura.Lekura juaj duket e lemuar,me e bukur dhe me rrezatuese.