Aloevera kids Set

Shampo 3 ne 1 per femije ..koke , trupi balsam , pasta e dhembeve fantasikee , si dhe xhel per duart 🤗 beni porosi kushton vete 2,300 milek mos ia kurseni femijeve jan super ..💥

Basic Features

  • Gender: Vajzë
  • Color:
  • Age: 9-12 (muaj)

Brand

  • Brand: Lr health