ALOE VERA DRINKING GEL

Basic Features

  • Usage: Tjeter

Brand

  • Brand: LR

Shënime

  • DOZA E REKOMANDUAR • CDO DITE 3 × 30 ML

SPECIALISTI PER DITET ME DIELL .

1. BILANON ELEKTROLITET : SIGURON EKUILIBER TE ELEKTROLITEVE DHE METABOLIZMIT TE ENERGJISE .2. MBRON LEKUREN E TRUPIT DHE SIGURON PIGMENT NATYRAL TE LEKURES . 3. MBRON DHE MBESHTET SISTEMIN IMUNITAR.  

85% XHEL ALOE VERA +VITAMINE C ,ZINK , MAGNEZ DHE BAKER ; SI AÇAI , RRUSH PA FARA , FRUTA PYLLI DHE MJALTE .