ALOE VERA BALSAM HIDRATUES PER TRUPIN

Basic Features

  • Area of Use: Trupi

Brand

  • Brand: LR

BALSAM PER TRUPIN I LEHTE DHE QE PERTHITHET SHPEJT. ME 69% XHEL ALOE VERA DHE EKSTRAKT MANJOLE BIO .  USHQEN DHE TRAJTON INTENSIVISHT LEKUREN.  PERMIRESON HIDRATIMIN E LEKURES. LEKURA ESHTE E LEMUAR DHE E TRAJTUAR.