Aloe Vera 2në1 shampo floket dhe trup-krem sapun per duart dhe krem delikat duart - past Dhembesh /Set

Brand

  • Brand: LR Health & Beauty

Basic Features

  • Usage: Tjetër

Shënime

  • 🍃🍃🍃🍃🍃🍃

Përbërësit me cilësi të lartë si Ekstrakti Organik i Vajit të Ullirit dhe xheli i pastër i aloe vera ruajnë ekuilibrin natyral të lagështisë së trupit dhe sigurojnë lagështi intensive. Me kompletin LR Aloe via Aloe Vera Face Care Set ju do të merrni një zgjidhje holistike – seti përfshin të gjitha detyrimet e kremrave ushqyes për lëkurë të butë të hidratuar dhe një çehre me shkëlqim. Asgjë shumë, shumë më tepër Ndjenja e mirë Lëkurë e bukur dhe e shëndetshme.
Karakteristikat dhe detajet
Sapuni i butë pastrues i duarve LR Aloe via Aloe Vera hidraton dhe kushtëzon
LR Aloe nëpërmjet kremit të butë të duarve Aloe Vera ushqen dhe hidraton.
LR Aloe Aloe Vera 2 në 1 Larja e flokëve dhe trupit ju lë me një ndjenjë natyrale freskie
LR Aloe nëpërmjet Aloe Vera Xhel dhëmbësh Extra Fresh për një ndjesi të freskët në të gjithë gojën
Seti përmban: 250 ml Aloe Vera larës duarsh 75 ml Aloe Vera krem ​​duarsh, 250 ml Aloe vera 2 në 1 shampo për flokë dhe trup dhe 100 ml xhel dhëmbësh Aloe Vera Extra Fresh