Ona beauty LR logo

Mirë se erdhët te Ona beauty LR 😊

"Health and Beauty më shumë cilësi për jetën tuaj, Produkte 100%🇧🇪 ,Pas këtij pretendimi,ne u ofrojmë klientëve tanë shumë produkte natyrore me cilësi të lartë të perpunimit të Aloe Vera "

Koleksionet

Koleksionet janë një grup produktesh ku kompania dëshiron që ju të përqendroheni.

SLEEPING MASK/MASKE PER PERDORIM GJATE GJUMIT

USHQEN DHE RIGJENERON LEKUREN GJATE NATES. ME VAJ JOJOBA PER HIDRATIM OPTIMAL. ME ULTRA FILLING SPHERES PER EFEKT ANTI-RRUDHE . ME MANAFERRA SCHIZAND...

SLEEPING MASK/MASKE PER PERDORIM GJATE GJUMIT

ALOE VERA DRINKING GEL

•BILANON ELEKTROLITET :SIGURON NJE EKUILIBER TE ELEKTROLITEVE DHE METABOLIZEM TE ENERGJISE . •MBRON LEKUREN :MBESHTET MBROJTJEN E LEKURES AE TRUPIT DH...

ALOE VERA DRINKING GEL

ALOE VERA DRINKING GEL TRADICIONAL ME MJALTE

1.FURNIZON ME LENDE USHQYESE TE RENDESISHME DHE MBESHTET PERDORIMIN E LENDEVE USHQYESE . 2.MBRON DHE MBESHTET SISTEMIN IMUNITAR. 3.MBESHTET METABOLIZM...

ALOE VERA DRINKING GEL TRADICIONAL ME MJALTE

EMERGENCY SPRAY / SPRAJ I NDIHMES SE SHPEJTE

SPRAJ PER R GJITHE TRUPIN •ME 83% XHEL ALOE VERA , 11 ESENCA BIMORE DHE EKSTRAKT NGA DYLLI I BLETES . •VEPRON SI SHTRESE MRBOJTESE MBI LEKUREN E ACARU...

EMERGENCY SPRAY / SPRAJ I NDIHMES SE SHPEJTE

REISHI PLUS / KERPUDHAT E JETEGJATSISE

•MBESHTET FUNKSIONIN E ENEVE TE GJAKUT DUKE KONTRIBUAR FORMIMIN NORMAL TE KOLAGJENIT. •MBESHTET METABOLIZMIN E ENERGJISE DHE MBRON QELIZAT NGA STRESI ...

REISHI PLUS / KERPUDHAT E JETEGJATSISE

FIBER BOOST/ FIBRA DIETIKE KUNDER URISE

•PARANDALON DESHIREN PER URI . •PERMBAJTJE E LARTE E FIBRAVE NGA 3 BURIME TE NDRYSHME : MIELL NGA FARAT AKACIE , MIELL GUAR DHE MIELL KONJAC. •JU NGOP...

FIBER BOOST/ FIBRA DIETIKE KUNDER URISE

WOMAN PHYTO /KAPSULA PER TE MBESHTETUR MENOPAUZEN

•OFRON MBESHTETJE GJATE MENOPAUZES. •KOMBINIMI I VLEFSHEM I PERBERESVE KONTRIBUON NE MIREMBAJTJEN NORMALE TE KOCKAVE. •PERMBAN IZOFLAVONE NGA TERFILLI...

WOMAN PHYTO /KAPSULA PER TE MBESHTETUR MENOPAUZEN

ALOE VERA MAGIC BUBBLE MASK

•MASKE SHKUMUESE DETOKSIFIKUESE PER FYTYREN ME EFEKT PASTRUES NE THELLESI . •ME EKSTRAKT MORINGA,EKSTRAKT XHENXHEFILLI,ALOE VERA DHE BUBBLE BOOSTER. •...

ALOE VERA MAGIC BUBBLE MASK

HEART&SOUL PARFUM FEMRASH

•PARFUM ME AROME FRUTASH DHE FRYMEZUESE .SIMBOLI I VETBESIMIT FEMEROR. FRYMEZUESE ,JOSHESE DHE EMOCIONUESE. •NOTA KRYESORE:PORTOKALL I KUQ , LULE FRE...

HEART&SOUL PARFUM FEMRASH

ALOE VERA DAY CREAM/ KREM DITE ME ALOE VERA

•PERMBAJTJE E LEHTE DHE PERKEDHELESE PER DITEN. ~ME 50% XHEL ALOE VERA, EKSTRAKT ULLIRI DHE VAJ NGA FARAT E RRUSHIT. ~HIDRATON DHE RUAN HIDRATIMIN NA...

ALOE VERA  DAY CREAM/ KREM DITE ME ALOE VERA

Produktet më të kërkuara

Duke u ngarkuar...