Ayslimalbania  logo

Tabletat bazohen në uljen e oreksit Dhe janë shumë efektive, pas pilulës së parë oreksi fillon të ulet, metabolizmi përshpejtohet deri në 18 herë më shumë se pa pilula, depozitat e yndyrës shndërrohen në energji. Pihet çdo mëngjes me stomakun bosh

Ayslimwhite

Ingredientet: Kafeine 220mg, Vitamin B3 25mg, L-Tirosine 50mg, Pjeper i Hidhur 30mg, Ekstrakte nga caji Jeshil 15mg, Krom 130mcg Funksioni: Reduktimi i oreksit, rritja e perqendrimit, rritja e energjise pergjate dites Kur merret: 1-2 kapsula perpara vaktit te mengjesit, dhe 1 kapsule ne dreke, jo me vone se ora 15:30 Kunderindikacion: Nuk duhet te konsumohet nga femrat shtatzane, me femije ne gji, ata qe vuajne nga tensioni i larte ose qe ndikohen nga kafeja ose pijet energj

Ayslimwhite