Ayslimalbania  logo

Tabletat bazohen në uljen e oreksit Dhe janë shumë efektive, pas pilulës së parë oreksi fillon të ulet, metabolizmi përshpejtohet deri në 18 herë më shumë se pa pilula, depozitat e yndyrës shndërrohen në energji. Pihet çdo mëngjes me stomakun bosh

ayslimmelts

Ingredientet: Rrenja e bimes konjac 500mg per kapsule (3000mg/dite) Funksioni: Rrit metabolizmin duke rregulluar tretjen e ushqimit, daljen jashte. Si pasoje ul fryrjet e stomakut dhe krijon nje ndesi lehtesimi. Eshte fiber qe thith lengjet e stomakut duke u shperndare si lende xhelatinoze dhe formon nje shtrese e cila te jep ndjesine e ngopjes. Mund te perdoret edhe nga nenat me femije ne gji pasi nuk perthithet fare nga trupi. Ndihmon kolitin. Diabetin e tipit II duke ulur sheqerin ne gjak. Kur merret: Per efekt dobesimi pihet rreth 30-45min perpara cdo vakti. Kunderindikacion: Nuk rekomandohet te perdoret nga femrat shtatzane.

ayslimmelts