Ayslimalbania  logo

Tabletat bazohen në uljen e oreksit Dhe janë shumë efektive, pas pilulës së parë oreksi fillon të ulet, metabolizmi përshpejtohet deri në 18 herë më shumë se pa pilula, depozitat e yndyrës shndërrohen në energji. Pihet çdo mëngjes me stomakun bosh

Ayslim herbal

Ingredientet: Kafeine 200mg, L-Tirosine 100mg, Ekstakt nga Aloe Vera 50mg, Rrenje Luleradhiqe 40mg, Ekstrakt Caji Jeshil 40mg, Gjethe Mente 40mg, Guarana 20mg, L-Taurine 20mg, Magnesium Stearate. Funksioni: Detoksikim, Reduktimi i oreksit, Rritja e Perqendrimit, Rritja e Energjise pergjate dites Kur merret: 1-2 kapsula perpara vaktit te mengjesit, dhe 1 kapsule ne dreke, jo me vone se ora 15:30 Kunderindikacion: Nuk duhet te konsumohet nga femrat shtatzane, me femije ne gji, ata qe vuajne nga tensioni i larte ose qe ndikohen nga kafeja ose pijet energj

Ayslim herbal